O firmie

 

Posiadamy dostęp do wszystkich ofert 30 największych banków w Polsce. Porównujemy wszystkie oferty oraz wybieramy najtańszy, dopasowany do Twoich potrzeb kredyt. Decydując się na współpracę z nami masz gwarancję rzetelnej, uwzględniającej wszelkie koszta informacji na temat danego kredytu lub leasingu. Dokładnie sprawdzamy każde rozwiązanie finansowe uwzględniając wszelkie koszta.

 

 

CO WYRÓŻNIA NAS NA TLE INNYCH FIRM?

 

Są trzy powody, które sprawiają, że wybór naszej firmy jest najlepszym wyborem dla Ciebie.

 

 

  • OFERTY 30 BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU

Współpracujemy łącznie z 30 bankami, co daje nam możliwość porównania prawie wszystkich ofert kredytowych znajdujących się na rynku. Nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym bankiem. Naszą misją jest dobranie najkorzytsniejszego rozwiązania, z którego będziesz zadowolony i na którym zaoszczędzisz.

 

 

  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

W przeciwieństwie do zbiurokratyzowanych korporacji dla naszej firmy najważniejsze jest dobro oraz zadowolenie klienta ponieważ to ono jest fundamentem naszej firmy. Nasi klienci wracają do nas ceniąc sobie wysoki standard świadczonych przez nas usług oraz szeroką wiedzę w zakresie bankowości. Koncentrujemy się na rozpoznaniu oraz zrozumieniu potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

 

 

  • PROFESIONALIZM NASZEGO ZESPOŁU

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów kredytowych, posiadających wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę w zakresie produktów bankowych. Zapewniamy kompleksową obługę poprzez przeprowadzenie analizy potrzeb, oszacowaniu kosztów, przedstawieniu najkorzystniejszego rozwiązania, a skończywszy na przeprowadzeniu klienta przez cały proces kredytowy. Nasi doradcy zawsze kierują się doświadczeniem, profesionalizmem oraz wysokim zaangażowaniem.

 

 

 

Firma w liczbach
0
zadowolonych klientów
0
banków w ofercie
0
udzielonych kredytów
10
ukrytych opłat
szybka obsługa
bezpieczeństwo
komfort i wygoda
skuteczność
indywidulane podejście
Dzielą cię 3 proste kroki do uzyskania najlepszego kredytu
Wybór najlepszej oferty
Złożenie wniosków kredytowych
Umowa i wypłata kredytu
Ul. Sokołowska 9
Warszawa
Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KWX Krystian Wesołowski danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest KWX Krystian Wesołowski z siedzibą przy ul. Sokołowskiej 9/211, 01-142 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Homeo firmieOfertaaktualnościKontakt z nami
Wykonanie: Devilart