Leasingi

Pomożemy Ci w dobraniu najlepszego leasingu 

 

 

Leasing operacyjny - to elastyczny produkt, skierowany zarówno do przedsiębiorców jak i osób indywidualnych. Jest jedną z najkorzystniejszych oraz najczęściej stosowanych form finansowania środków trwałych. Umowa leasingowa zawierana jest w formie cywiloprawnej między dwoma stronami: Leasingodawcą "finansującym" a Leasingobiorcą "korzystającym".

 

Leasing polega na tymczasowym przekazaniu przez "finansującego" środków trwałych "korzystającemu" na ściśle określonych warunkach zawartch w umowie oraz za co miesięczną opłatą.

 

Leasing dzieli się na operacyjny i finansowy. To jakie rozwiązanie jest dla danego przedsiębiorcy czy osoby indywidualnej najlepsze zależy od wielu czynników. Jako firma posiadamy kilkuletnie doświadczenie w udzielniu leasingów oraz wszelkich procedur i formalności związanych z całym procesem kredytowym.

 

Jeśli w ostatnim czasie myślałeś o zakupie nowego auta to nie czekaj - zgłoś się do nas. Pomożemy Ci w dobraniu najkorzystniejszego rozwiązania oraz najtańszego pod względem wszelkich opłat.

 

                                                                                           

 

Firma w liczbach
0
zadowolonych klientów
0
banków w ofercie
0
udzielonych kredytów
10
ukrytych opłat
szybka obsługa
bezpieczeństwo
komfort i wygoda
skuteczność
indywidulane podejście
Dzielą cię 3 proste kroki do uzyskania najlepszego kredytu
Wybór najlepszej oferty
Złożenie wniosków kredytowych
Umowa i wypłata kredytu
Ul. Sokołowska 9
Warszawa
Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KWX Krystian Wesołowski danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest KWX Krystian Wesołowski z siedzibą przy ul. Sokołowskiej 9/211, 01-142 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Homeo firmieOfertaaktualnościKontakt z nami
Wykonanie: Devilart