Kredyty konsolidacyjne

POSIADASZ KILKA ZOBOWIĄZAŃ KREDYTOWYCH? NIE PRZEPŁACAJ!

 

Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu możemy połączyć wszystkie nasze zobowiązania bankowe w jedną ratę. Zaletą kredytu konsolidacyjnego jest nie tylko zamiana wielu rat w jedną ale również niższa wysokość  miesięcznej raty, możliwość negocjajci lepszych warunków, zmiana daty spłaty raty, dobranie dodatkowych środków oraz możliwość wydłużenia okresu kredytowania.

 

Jeśli zaczynasz się gubić w swoich ratach, kartach kredytowych, limitach w koncie lub mieszają Ci się daty spłaty zobowiązań - zadzwoń lub napisz do nas. Posiadamy oferty 30 banków, sprawdzimy wszystkie rozwiązania, porównamy je do Twoich zobowiązań i odpowiemy na pytanie czy możemy Ci pomóc zaoszczędzić pieniądze. Nie przepłacaj jeśli możesz zaoszczędzić. 

 

 

Firma w liczbach
0
zadowolonych klientów
0
banków w ofercie
0
udzielonych kredytów
10
ukrytych opłat
szybka obsługa
bezpieczeństwo
komfort i wygoda
skuteczność
indywidulane podejście
Dzielą cię 3 proste kroki do uzyskania najlepszego kredytu
Wybór najlepszej oferty
Złożenie wniosków kredytowych
Umowa i wypłata kredytu
Ul. Sokołowska 9
Warszawa
Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KWX Krystian Wesołowski danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest KWX Krystian Wesołowski z siedzibą przy ul. Sokołowskiej 9/211, 01-142 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Homeo firmieOfertaaktualnościKontakt z nami
Wykonanie: Devilart