Kredyty hipoteczne

MYŚLISZ O ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI? 

 

Kredyt hipoteczny to długoterminowy kredyt bankowy, którego zabepieczeniem jest nieruchomość nabyta przez kredytobiorcę. Dlatego w tym przypadku tak ważna jest wiedza oraz doświadczenie, aby dobrać korzystny, bez ukrytych opłat kredyt.Nasi eksperci porównają dla Ciebie oferty wszystkich banków oraz wybiorą najtańszą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb oraz oczkiwań. Przeprowadzimy Cie przez wszelkie formalności. Otrzymasz od nas pełne wsparcie aż do czasu uruchomienia kredytu.

 

 

Cel na jaki można przeznaczyć kredyt hipoteczny to:

 

  • zakup nieruchomości na rynku pierwotnym lub wtórnym
  • zakup lub budowa domu
  • remont lub wykończenie nieruchomości
  • konsolidacja zbowiązań bankowych 
  • refinansowanie kosztów poniesionych, w związku z zakupem nieruchomości

 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produktach bankowych dlatego nie trać czasu na chodzenie po bankach i szukanie najtańszego rozwiązania, zrobimy to za Ciebie! 

 

 

 

 

 

Firma w liczbach
0
zadowolonych klientów
0
banków w ofercie
0
udzielonych kredytów
10
ukrytych opłat
szybka obsługa
bezpieczeństwo
komfort i wygoda
skuteczność
indywidulane podejście
Dzielą cię 3 proste kroki do uzyskania najlepszego kredytu
Wybór najlepszej oferty
Złożenie wniosków kredytowych
Umowa i wypłata kredytu
Ul. Sokołowska 9
Warszawa
Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KWX Krystian Wesołowski danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest KWX Krystian Wesołowski z siedzibą przy ul. Sokołowskiej 9/211, 01-142 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.
Homeo firmieOfertaaktualnościKontakt z nami
Wykonanie: Devilart